דילוג לתוכן

מגזין החיים הטובים / גיליון מס' 1

מחכים לכם בבית

גם כשמכירים ביתרונות של מעבר לדיור מוגן, ההחלטה להתחיל מחדש אינה פשוטה. איל קרוגמן, מנכ"ל רשת "בית בכפר", עונה על השאלות המתעוררות אצל מי שעומד בפני ההתלבטות הזו
חזרה

חברים וחברות יקרים,

אנחנו שמחים וגאים להציג את הגיליון הראשון של "בית בכפר מגזין החיים הטובים". כמו בכל היכרות חדשה, אני רוצה לספר לכם עלינו בכמה מילים:

ב"בית בכפר" טוב לנו ביחד. ביחד עם אנשים עם סיפורי חיים מרתקים, ידע וניסיון אין קץ; ביחד עם אנשי צוות שבאים מתוך אהבה ושליחות אמיתית; ביחד עם הפעילויות והחוויות הקטנות והגדולות שהופכות את החיים ב"בית בכפר" לטובים יותר.

ב"בית בכפר" מתגוררים בצוותא אנשים בגיל מבוגר, שבחרו להשקיע באיכות חייהם, לעבור לבית חדש ולהמשיך לחוות את החיים במלוא עוצמתם. להעשיר את זמנם הפנוי, ליהנות מחברה טובה ולהיות שקטים לחלוטין בכל הקשור בדיור, בבריאות ובביטחון אישי.

 

אנו רקמה אנושית מרתקת של אנשים שונים ודומים עם דרך משותפת, עם אתגרים ועם שמחות משותפות. ביחד ולחוד. כך נבנה קשר אמיתי, קשר של שותפות. ובאמת טוב לנו ביחד. כשטוב - טוב יותר ביחד, וכשקשה או כואב - כואב פחות אם נמצאים ביחד. את הגישה הזאת אנחנו מיישמים באמצעות פעילויות שונות ורבותבאמצעות שותפות של הדיירים והצוות, ובעיקר בהמון ביחד שלנו, הצוות, עם הדיירים ובינם לבין עצמם. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ואנחנו מאמינים כי ביכולתנו להשפיע ולהעשיר את חיי הדיירים שלנו.

המגזין הראשון הוא סיבה לגאווה, בעיקר בשל העובדה כי הוא פותח צוהר אל החיים שלנו. אנו מזמינים אתכם להכיר אותנו קצת יותר.

 

קריאה נעימה,

איל קרוגמן

מנכ"ל רשת "בית בכפר"

סימנייה