דילוג לתוכן

מגזין החיים הטובים / גיליון מס' 1

חזרה

בית מהחלומות

פרויקט הבוטיק החדשני "בית בכפר הדרים" משלב בנייה ירוקה ואיכותית עם נוחות ויוקרה בלב כפר סבא המטופחת. העתיד שלכם מתחיל כאן

צילום: עדי גלעד

 

"בית בכפר הדרים" הוא פרויקט בוטיק יוקרתי הממוקם בלב שכונה ירוקה, שקטה ואיכותית בכפר סבא המטופחת, והמצטיינת באיכות חיים גבוהה ועשירה בתרבות.

המתחם מציע לדיירים ליהנות מלובי מעוצב, מאודיטוריום מפואר, מקאנטרי חדשני ומגן קסום ורחב ידיים. הוא ממוקם במרחק הליכה קצר מפארק כפר סבא וכמה דקות נסיעה ממרכז העיר ומהקניונים. המבנה הייחודי של הפרויקט בנוי מסביב לפטיו פנימי פורח. פרוזדורים רחבים המשלבים פינות ישיבה מעוצבות ואלגנטיות מובילים ליחידות הדיור האישיות.

הפרויקט כולל 236 יחידות דיור מרווחות, המצוידות במפרט טכני עשיר ובנויות בסטנדרט גבוה במיוחד. הדירות בעלות עיצוב פונקציונלי והן משרות על דיירי הבית תחושת חמימות, ביתית, נינוחות ופינוק, מבלי לוותר על העיצוב המודרני והיוקרתי. כל החדרים בדירות מצטיינים במרחב פתוח, הנוצר על ידי עיצוב חכם ושימוש באלמנטים המאפשרים לירוק שבחוץ לחדור לאווירה הביתית.

 

חיי קאנטרי

לרשות דיירי "בית בכפר הדרים" עומד מתחם קאנטרי מתקדם וחדשני הכולל חדר כושר משוכלל ומאובזר ספורט וחדרי חוגים וביניהם: התעמלות בונת עצם, התעמלות במים, מחול אירובי, פלדנקרייז, יוגה וטאי-צי.

 

שירות אישי

מתוך כוונה להעניק חוויה של שלמות, ב"בית בכפר הדרים" מטפלים בכל פרט במסירות ובתשומת לב מרבית. הדגש הוא על שירות אישי, קשוב ובלתי מתפשר, שנועד לתת לדיירי הבית תחושה שהם בידיים הכי טובות שיש. לשם כך הוקם ב"בית בכפר" מערך מקצועי של נותני שירות שתפקידם למלא את כל צורכי הדיירים ברמה הגבוהה ביותר, תוך ליווי אישי, אכפתי, מסור וחם של כל אחד ואחת מהם.

מחשבה ירוקה

בנייה ירוקה היא גישה מערכתית כוללת לתכנון, לבנייה ולתפעול של בתים, במטרה ליצור סביבת מגורים בריאה ונוחה תוך הימנעות מירבית מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובאיכות הסביבה. בנייה ירוקה באה לידי ביטוי בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובתכנון המאפשר חיסכון מקסימלי באנרגיה.

הבחירה בגישה זו בבניית "בית בכפר הדרים" נועדה להיטיב עם דיירי המתחם באמצעות שימוש בשיטות בנייה המאפשרות תנאי מגורים נוחים, חסכוניים ובריאים יותר.

סימנייה